Březen 2011

Trend: květovaný vzor

31. března 2011 v 7:06 | Christyi |  Fashion

Pokud jste fanynkami tohoto trendu, mám tu pro vás článek s inspirací některých outfitů, které určitě stojí za shlédnutí. Přeji příjemnou zábavu. Do komentářů napište, které se vám líbí, nebo nelíbí a co si o tomto trendu myslíte :) Budu ráda za všechny připomínky.

Outfity jsem vybrala z www.polyvore.com
christyibeauty.blog.cz

30. března 2011 v 20:45 | Christyi |  Christyi
Rozhodla jsem se založit tento blog proto, že mě strašně baví sledovat fashion blogy a také videa o líčení na youtube. Nechci z tohoto blogu mít fashion blog, na to nemám ani peníze, ani čas. Prostě sem občas dám nějaký článek, který pro vás snad bude dobrou inspirací.
Chci se zaměřit hlavně na levné věci, které jsou dostupné pro všechny, ale zároveň jsou kvalitní. Ani já přece nemám na to, abych si kadý měsíc kupovala řasenku Dior a podobně.
Doufám, že se vám tu bude líbit, a že spolu s vámi z tohoto vytvořím fakt hezký blog, a budu se propracovávát k vyšší úrovni.

Pište připomínky do zpávy autorovi v menu, ale vždy uveďte e-mail nebo odkaz se svou stránku, ať mám jak odpovědět. Předem děkuji za všechny připomínky, nápady a návrhy :)